5 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 7
امروز: 2627
هفته جاری: 7853
ماه جاری: 29907
تاکنون: 17135711
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  شاهرخي: تجليل از مقام شامخ معلمان همانا تجليل از جايگاه علم و دانش است
 • مراسم روز معلم باحضور حجت الاسلام دکتر حسن روحاني، رئيس جمهور به صورت ويدئوکنفرانس با استانداران و معلمان نمونه سراسر کشور برگزارشد. مهندس سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان، پس از اين جلسه ضمن تجليل از تعدادي از معلمان استان که به نماينده گي از جامعه بزرگ فرهنگيان استان در اين جلسه حضور يافتند، گفت: معلمان در شرايط سختي که کرونا ايجاد کرد، دانش‌آموزان را رها نکردند‌.
 • به گزارش اداره روابط عمومي استانداري همدان، استاندار همدان در اين مراسم از جامعه فرهنگي و معلمان نمونه استان همدان تجليل کرد.

  شاهرخي در آيين بزرگداشت مقام معلم، گفت: از مشکلاتي که ويروس کرونا به وجود آورد قطع ارتباط چهره به چهره معلمان و دانش آموزان بود. اما معلمان باعث و ايثار دانش آموزان را رها نکردند.

  وي افزود: معلمان از امين‌ترين افراد جامعه‌اند، چون مسئول تعليم و تربيت بزرگ‌ترين و عزيزترين سرمايه‌هاي مردم يعني فرزندانشان هستند‌.

  استاندار همدان در اين مراسم از پيشکسوتاني که در جلسه حضور داشتند نيز تقدير و تشکر کرد و در اين راستا گفت: مقام و جايگاه پيش‌کسوتان عرصه تعليم و تربيت و نمايندگان آن‌ها را ارج مي‌نهيم.

  تصاویر در سایز اصلی
      
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/02/18   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 877
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.