5 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 2328
هفته جاری: 7554
ماه جاری: 29608
تاکنون: 17135586
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  ظاهر پورمجاهد: حمايت از توليد در اولويت است
 • جلسه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد به رياست مهندس ظاهر پور مجاهد، معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري همدان برگزار شد. وي در اين جلسه ضمن تاکيد بر حمايت از توليد گفت: حمايت از توليد بايد در اولويت دستگاه‌هاي اجرايي قرار گيرد تا بتوان جهش توليد که شعار سال است نيز رخ دهد.
 • به گزارش اداره روابط عمومي استانداري همدان، مهندس پورمجاهد، در جلسه ستاد تسهيل و رفع و موانع توليد، تاکيد کرد: در سال جهش  توليد موضوع مهم و اولويت‌دار استان حمايت از توليد است و همه ما بايد در اين مسير حرکت کنيم.

  پور مجاهد افزود: کليه بانک‌ها در شرايط خاص امروز در راستاي حمايت از توليد و جهش توليد با واحدهاي توليدي همکاري لازم را داشته باشند.  

  در جلسه امروز ستاد تسهيل و رفع موانع توليد همدان، تصويب شد که با برخي از واحد‌هاي توليدي مساعدت شود، از جمله تصميماتي که در اين باره اتخاذ شد، به تعويق انداختن، بازپرداخت تسهيلات بعضي واحدهاي توليدي بود، تا فرصتي باشد که، واحد‌هاي توليدي بتوانند مشکل بازپرداخت تسهيلات خود را حل کنند‌.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/02/18   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 814
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.