5 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 2595
هفته جاری: 7821
ماه جاری: 29875
تاکنون: 17135690
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار: واحدهاي توليدي غير فعال استان همدان احيا مي‌شود.
 • سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان گفت: واحدهاي توليدي غيرفعال استان همدان در راستاي تحقق جهش توليد احيا و به چرخه توليد اضافه مي‌شود.
 • سيدسعيد شاهرخي ظهر شنبه در جلسه بررسي سياست‌هاي اقتصادي ابلاغي وزارت کشور در راستاي اجراي شعار سال بر توجه دستگاه‌ها به موضوع مهم توليد تاکيد کرد.

  وي گفت: هرگونه اقدامي در حوزه پروژه‌هاي اقتصادي در نظر گرفته شده در استان، بايد مطابق سياست‌هاي اقتصادي ابلاغي باشد.

  استاندار همدان گفت: دستگاه‌هاي اجرايي استان همدان که در جهش توليد نقش مؤثري دارند بايد در چارچوب سياست‌هاي اقتصادي ابلاغي با برنامه ريزي حرکت کنند.

  شاهرخي افزود: واحدهاي توليدي غيرفعال استان همدان در راستاي تحقق جهش توليد احيا و به چرخه توليد اضافه مي‌شود.

  وي در ادامه با بيان اينکه طبق برنامه ريزي صورت گرفته بايد مصرف آب بخش کشاورزي تا پايان سال 1400 حدود 10درصد کاهش يابد، گفت: شيوه آبياري 85درصد اراضي مستعد در استان همدان آبياري مکانيزه است و  اين يک فرصت براي توسعه کشاورزي است.

  استاندار همدان از سياست‌هاي اولويت دار در استان همدان را توجه به توليد و سرمايه‌گذاري برشمرد و گفت: سرمايه‌گذاري انجام شده در استان همدان در سال 98بيشتر از پيش‌بيني‌هاي در نظر گرفته شده بود.

  شاهرخي اضافه کرد: اولويت مديران استان همدان جلب سرمايه‌گذار و رفع موانع سرمايه‌گذاري در استان است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/02/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 315
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.