5 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 2408
هفته جاری: 7634
ماه جاری: 29688
تاکنون: 17135603
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  آزادبخت: لزوم تداوم همکاري مردم و مسئولان براي مديريت ويروس کرونا در همدان
 • معاون سياسي امنيتي استاندار همدان بر لزوم تداوم همکاري مردم و مسئولان براي مديريت ويروس کرونا در همدان تاکيد کرد.
 • مصطفي آزادبخت ظهر شنبه در جلسه کميته امنيت اجتماعي و انتظامي کرونا در همدان با تقدير از وحدت و همکاري مردم و مسئولان دستگاه‌هاي اجرايي در مقابله با ويروس کرونا، اين وحدت و همکاري مردم و مسئولان دستگاه‌هاي اجرايي را قابل توجه دانست.

  معاون سياسي امنيتي استاندار همدان عنوان کرد: بهترين راه مقابله با کرونا همکاري مردم و مسئولان و تداوم اين همکاري است.

  وي گفت: 83 درصد مردم استان همدان دستورالعمل‌هاي بهداشتي و مصوبات ستاد ملي مقابله با کرونا را رعايت و در اجراي آنها همراهي داشتند.

  آزادبخت با بيان اينکه ستاد استاني مقابله با کرونا در همدان موفق شد با جديت و همکاري بين‌بخشي ويروس کرونا را مديريت کند، گفت: همراهي خوب مردم، سرعت عمل ستاد استاني و همکاري بين دستگاه‌هاي اجرايي؛ استان همدان را در وضعيتي بهتر از ديگر استان‌ها در مقابله با کرونا قرار داده است.

  معاون سياسي امنيتي استاندار همدان اضافه کرد: ستاد استاني بايد فاصله گذاري اجتماعي و رعايت نکات بهداشتي را به عنوان اولويت در دستورکار قرار دهد.

  وي گفت: نظارت و کنترل بر رعايت فاصله گذاري اجتماعي و نکات بهداشتي با جديت بيشتر پيگيري مي‌شود.

  آزادبخت اضافه کرد: کميته امنيت اجتماعي و انتظامي کرونا با دسته‌بندي و پردازش به موقع اطلاعات نقش مؤثري در مقابله با ويروس کرونا ايفا کرد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/02/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 785
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.