5 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 19
امروز: 2496
هفته جاری: 7722
ماه جاری: 29776
تاکنون: 17135647
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: برخورد با قاچاق کالا لازمه جهش توليد است
 • مصطفي آزادبخت، معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري همدان گفت: برخورد علمي با پديده قاچاق کالا و ارز لازمه تحقق شعار سال مبني بر جهش توليد است.
 • معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان  در نشست اعضاي کميسيون برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز بيان کرد: در زمينه برخورد با قاچاقچيان کالا و ارز بايد حرفه اي تر از گذشته عمل کرد.

  آزادبخت گفت: قاچاق کالا نقطه مقابل شعار سال مبني بر جهش توليد است بنابراين بايد مسوولان همه دستگاه ها با قدرت ورود کرده و در برخورد با اين پديده شوم هم افزايي داشته باشند.

  معاون سياسي استاندار همدان با عنوان اينکه شگرد قاچاقچيان روز به روز پيچيده تر شده بنابراين بايد علم ما بالاتر از آنها باشد ادامه داد: مسوولان بايد نسبت به قاچاق تحليل و اطلاعات دقيق داشته باشند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/02/23   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 382
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.