8 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 9
امروز: 2802
هفته جاری: 24991
ماه جاری: 47045
تاکنون: 17144740
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  برگزاري نشست استاندار همدان با مجمع نمايندگان استان همدان فعال و پويا در شرايط کنوني کشور در حال رشد و توسعه
 • سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان در نشست با مجمع نمايندگان استان همدان گفت: استان همدان فعال و پويا در شرايط حساس کنوني کشور در حال رشد و توسعه است.
 •  

  شاهرخي در اين نشست با اشاره به شعار سال و سياست‌هاي دولت در خصوص جهش توليد، گفت:  توجه به معيشت و اشتغال و اقتصاد مردم از مهمترين اولويت‌هاي ما در استان است. اميدواريم با آغاز فعاليت نمايندگان جديد مردم در مجلس شوراي اسلامي، فصل جديدي از توسعه و پيشرفت در استان را شاهد باشيم.

  استاندار همدان در ادامه از زحمات نمايندگان سابق مردم همدان در مجلس شوراي اسلامي همدان تشکر و قدرداني کرد و گفت: تلاش‌ها و کوشش‌هاي نمايندگان سابق مردم همدان در مجلس شوراي اسلامي در خصوص ارتقاء جايگاه و پيشرفت استان، جاي تشکر و قدرداني دارد.

  وي در ادامه ضمن تبريک به نمايندگان جديد مردم استان همدان به مجلس شرويا اسلامي ايران، گفت: اميدواريم با همکاري نمايندگان جديد مردم شهرستان‌هاي همدان، پروژه‌هاي ملي را که به تفکيک هر شهرستان در دست اقدام است به سرانجام رسانده شوند. برنامه‌هاي کارشناسي و پيشنهادات نمايندگان جديداستان در برنامه عملياتي و راهبردي سه ساله توسعه استان ديده مي‌شود.  با همکاري و هم‌افزايي نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و تدابير مديريت اجرايي استان ، 72 پروژه ملي را براي سال 99تعريف و در دست اقدام و اجرا قرار دهيم.

  وي افزود: استان همدان به صورت فعال و پويا در شرايط حساس کنوني کشور در حال رشد و توسعه است. يکي از موفقيت‌هاي استان در اين چند سال اخير وفاق و همدلي کليه ارکان نظام در استان بوده است.

  شاهرخي اولويت اول مجموعه مديريت استان را توجه به معيشت مردم در کنار تعامل حداکثري و همدلي دانست.

  وي در ادامه با اشاره به پروژه‌هاي جهش توليد و اهميت آن‌ها در سال جاري گفت: با توجه به سياست‌هاي ابلاغي و منويات مقام معظم رهبري در خصوص جهش توليد، 63پروژه در اين زمينه تعريف و در اولويت دستگاه‌هاي اجرايي در استان قرار گرفته‌است.

  وي افزود: برنامه‌هاي سه ساله توسعه استان بر اساس ظرفيت‌ها و حداکثر منابع در اختيار و حداکثر صرفه‌جويي تدوين و در نظر گرفته شده‌اند.

  استاندار همدان در بخش ديگري از سخنان خود به اقداماتي که در مقابله با کرونا صورت گرفته پرداخت و از آخرين وضعيت استان در اين زمينه گفت: همکاري مردم و اقدامات ستاد استاني مقابله با کروناباعث شد همدان نسبت به خيلي از استان‌ها شرايط بهتري داشته باشد.

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/03/18   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 3953
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.