8 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 0
امروز: 2490
هفته جاری: 24679
ماه جاری: 46733
تاکنون: 17144613
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  تشکيل شوراي برنامه‌ريزي استان همدان با حضورمجمع نمايندگان استان شاهرخي: جذب اعتبارات اولويت ارزيابي مديران / همکاري مجموعه‌هاي مديريتي با هدف توسعه
 • سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان در شوراي برنامه‌ريزي استان که با نخستين حضور مجمع نمايندگان استان برگزار شد، به شرح اقداماتي که در مقابله با کرونا صورت گرفته پرداخت و از آخرين وضعيت استان در اين زمينه گفت: کادر بهداشت و درمان استان همدان در مقابله با کرونا از تمام توان و ظرفيت‌هاي خو استفاده کردند.
 •  

  شاهرخي افزود: مردم استان همدان فرهنگ، تمدن و شعور اجتماعي خود را در همکاري با مقابله با کرونا نشان دادند.

  وي اظهار کرد: همکاري مردم و اقدامات ستاد استاني مقابله با کرونا باعث شد که اوضاع تحت کنترل بوده و اکنون نيز نرخ شيوع در استان همدان نسبت به خيلي از استان‌ها بهتر است. ستاد استاني حامي و پشتيبان کادر بهداشت و درمان استان بوده است‌.

  استاندار همدان در بخش ديگري از سخنان خود خطاب به مديران استان گفت: استان همدان از استان‌هاي موفق کشور در جذب اعتبارات است و يکي از ملاک‌هاي ارزيابي مديران جذب اعتبارات است. اعتبارات شهرستان‌ها بر اساس شاخص‌هاي کارشناسي شده که برخي نيز ملي بوده و برخي توسط نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي انجام شده، تدوين شده‌اند.

  وي در ادامه گفت: فرمانداران شهرستان‌ها دو هفته فرصت دارند تا با هماهنگي کميته‌هاي برنامه‌ريزي پروژه‌ها و برنامه‌هاي خود را آماده و  معرفي کنند‌.

  شاهرخي افزود: در شرايط فعلي کشور بايد جهادي و شبانه‌روزي خدمت به مردم انجام شود و اين شيوه کار بايد سرلوحه کار مديران باشد. استان همدان با وحدت و همدلي همه مجموعه‌ها در مسير توسعه است و همکاري نمايندگان استان در اين جهت قابل تقدير است.

   

  تصاویر در سایز اصلی
      
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/03/18   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 3985
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.