استاندار همدان: حمایت از تولید، صادرات و بخش‌های اقتصادی در دستور کار دولت مردمی سیزدهم است

 سسسش.jpg

استاندار همدان گفت: حمایت از تولید، صادرات و بخش‌های اقتصادی در دستور کار دولت مردمی سیزدهم است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری همدان، دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان ضمن حضور در پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران و اولين نمايشگاه توسعه زنجيره‌های ارزش راهبردی كشور در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران از غرفه‌های این نمایشگاه بازدید کرد.

 استاندار همدان در بازدید از پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران (اکسپو ۲۰۲۳) و اولین نمایشگاه توسعه زنجیرهای ارزش راهبردی کشور گفت: : در حال حاضر کشمش، صنایع‌دستی سفال و چرم سه زنجیره ارزش راهبردی استان همدان است.

وی افزود: نمایشگاه توسعه زنجیره‌های ارزش راهبردی به اهتمام وزارت کشور و برای اولین بار در راستای مردمی‌سازی اقتصاد راه‌اندازی شد.

مقام عالی دولت در استان همدان تصریح کرد: طی سالهای اخیر پیشرفت قابل توجهی در برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی و جذب تجار و بازرگانان وجود داشته است.

قاسمی فرزاد اظهار کرد: استان همدان به منظور افزایش مبادلات تجاری و معرفی مزیت‌های نسبی استان در قالب خلق زنجیرهای ارزش راهبردی در این نمایشگاه حضور یافته است. 

Untitled_1.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی