بيانيه ها

بیانیه حریم خصوصی

 

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد:

تارنمای استانداری همدان نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی استانداری همدان به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی استانداری همدان ، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.

موارد قانونی در رابطه با حریم خصوصی:

این سازمان بر اساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 28/11/95 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما:

استانداری همدان اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری می‌کند. و این کار با هدف بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه قبلی؛ با فرد یا موسسه دیگری در میان نخواهیم گذاشت.
استانداری همدان شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق استانداری همدان به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. استانداری همدان نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده این استانداری هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما:

استانداری همدان اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی استانداری همدان را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد استانداری همدان ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.
استانداری همدان فهرست مشتریانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. استانداری همدان اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

امنیت اطلاعات شخصی شما:

استانداری همدان اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند. استانداری همدان اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند .

تارنمای استانداری استان همدان به صورت تمام وقت در دسترس هم استانی ها و هموطنان گرامی خواهد بود و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به عموم کاربران گرامی اطلاع رسانی خواهد گردید.

 

بیانیه هدف تارنما :

نمونه ای از خدمات ارائه شده در پورتال استانداری استان همدان می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

· سهولت در ایجاد ارتباطات و ارائه اطلاعات به روز و در لحظه

· ایجاد امکان ارائه خـدمات الکترونیـکی در فضـای مجـازی

· ارائه اخبار مختلف از فعالیت های انجام شده در استان

· بررسی تمامی شکایات و پیشنهادات در راستای تکریم ارباب رجوع

· اطلاع رسانی فرایند انجام خدمات به کاربران گرامی

· اطلاع رسانی مناقصات و مزایده ها

تغییرات دراین بیانیه:

استانداری همدان ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند و شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط استانداری همدان مطلع شوید.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی