استاندار همدان: سقف طبقه چهارم ۳‌ هزار و ۵۰۰ واحد از کوی پرواز به اتمام رسیده است

328536.jpg

استاندار همدان گفت: پروژه ۱۱ هزار واحدی کوی پرواز همدان با سرعت بالا در حال احداث است و سقف چهارم ۳ هزار و ۵۰۰ واحد بعضی بلوک‌های آن تمام شده و احداث ۳ هزار و ۵۰۰ واحد بعدی نیز آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری همدان،  علیرضا قاسمی‌فرزاد  در بیست‌وچهارمین جلسه‌ی شورای تأمین مسکن استان در مصاحبه با خبرنگار صداوسیمای مرکز همدان، گفت: فرمانداران شهرستان‌های ده‌گانه گزارشی از روند پروژه‌ها ارائه کردند که خوشبختانه در تمام شهرستان‌ها و شهرها اقدامات لازم جهت تأمین زمین با سرعت پیش‌ می‌رود.

مقام عالی دولت در استان گفت: فرآیند قانونی و اقداماتی که از ابتدای سال انجام شده، به نتیجه رسیده است.

وی افزود: در این جلسه مباحث مربوط به صدور پروانه و نحوه‌ی تأمین مالی و هماهنگی با بانک‌ها مطرح شد که بانک‌های عامل همراهی و هماهنگی خوبی دارند و اعتبارات لازم برای شهرهای مختلف در حال تزریق است.

قاسمی فرزاد تصریح کرد: ضرورت دارد متقاضیان محترم در طرح نهضت ملی مسکن همراهی لازم برای واریز به موقع سهم آورده‌ی خود را برای تسریع در روند ساخت منازل مسکونی داشته باشند.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی