پیام استاندار همدان به مناسبت فتح‌الفتوح مبارزان فلسطینی در عملیات طوفان الاقصی

photo7133551179.jpg

استاندار همدان با صدور پیامی به مناسبت فتح‌الفتوح مبارزان فلسطینی در عملیات طوفان الاقصی گفت: موازنه‌ قدرت در قالب منازعات جریان مقاومت با رژیم اشغالگر قدس، تا حد زیادی تغییر کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری همدان در پیام علیرضا قاسمی‌فرزاد که روز چهارشنبه صادر شده، آمده است: جریان مقاومت با یک عملیات ترکیبیِ گسترده و فراگیر علیه اشغالگران صهیونیست که در حوزه‌های سایبری، عملیات زمینی و عملیات موشکی صورت گرفته، جدای از اینکه هماهنگی قابل توجه خود را به رخ صهیونیست‌ها کشید، بار دیگر جلوه‌ای عینی از تقویت دستِ قدرت خود در برابر صهیونیست‌ها را به نمایش گذاشت و این پیام را به جهانیان رساند که معادله‌ موازنه‌ قدرت در قالب منازعات جریان مقاومت با رژیم اشغالگر قدس، تا حد زیادی تغییر کرده و به فرموده‌ مقام معظم رهبری دوران بزن در رویِ صهیونیست‌ها به پایان رسیده است.

این پیام می افزاید: عملیات غافلگیرانه طوفان الاقصی از سوی دلیرمردان جبهه‌ مقاومت، کاغذین بودن گنبد آهنی صهیونیسم اشغالگر را نشان داد و عکس‌العمل شتاب‌زده و هراسان صهیونیست‌های کودک‌کش در حمله‌ ناجوانمردانه به مردم بی‌پناه غزه و حمایت کاخ نشینان واشنگتن که وامدار موسسات صهیونیستی در دستیابی به مناصب خود هستند، افسانه‌های تلاش‌های آنان برای صلح با کشورهای اسلامی و احترام به حقوق مردم مظلوم فلسطین را نقش برآب کرد.

در پیام استاندار همدان آمده است: مردم غیور فلسطینی امروز متحدتر از هر زمان دیگری برای آزادی قدس شریف و برچیدن سرطان صهیونیستی از پهنه‌ گیتی در میدان حاضرند و مسلمانان عالم نیز فارغ از تحلیل‌های حقارت‌بار سران برخی از کشورهای اسلامی مبنی بر عادی‌سازی روابط با شیطان، با قلوب آکنده از خشم انقلابی و چشمان امیدوار به پیروزی مقاومت اسلامی، ثمرات توکل بر خداوند و پافشاری بر مقاومت را نظاره‌گر هستند.

در این پیام آمده است: اینجانب فتح‌الفتوح مبارزان فلسطینی را تبریک گفته و از خداوند متعال نصرت و پیروزی تمامی مظلومان جهان بر مستکبران را مسالت دارم.

photo7133549629.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی