استاندار همدان: ایران نسبت به حقوق بشر بیشترین تکریم را قائل است

170013263.jpg

استاندار همدان گفت: آنچه که مایه مباهات کشور است و امروز به عنوان میراث گرانبها از شهدا به ارث رسیده، اینکه دنیا باید بداند که تمدن ایرانی نسبت به حقوق بشر بیشترین تکریم را قائل است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری همدان، علیرضا قاسمی‌فرزاد در نخستین همایش بین‌المللی نهضت ترجمه و انتشار مفاهیم ارزشی دفاع مقدس با عنوان «پرواز اندیشه‌ها، روایت ماندگار» بخ میزبانی ملایر افزود: نهضت ترجمه از درون باید اتفاق بیفتد از این جهت که باید ارزش‌های خودمان را به دنیا معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه کسانی که ضد انسانی‌ترین اقدامات را انجام می دهند امروز با کشور ما مبارزه می کنند اظهارداشت: دشمنان به دلیل کینه و عداوت با مردم تلاش می کنند در کشور ما اغتشاش ایجاد کنند.

قاسمی فرزاد یادآور شد: دشمنان در این خیال هستند که با تحریک اقشار مختلف می توانند در بین مردم رخنه کنند اما آنها خیال باطل دارند چراکه مردم هرگز از مسیر انقلاب فاصله نمی‌گیرند.

استاندار همدان گفت: کشور ما در مسیر متعالی قرار گرفته است و روز به روز این مسیر را بهتر طی می‌کند و دشمنان از این موضوع به شدت ناراحت هستند و نمی‌خواهند نمونه و الگو برای دیگر کشورها باشیم.

وی افزود: امروز انقلاب اسلامی این افتخار را دارد که در آسمان پرفروغ خود هزاران ستاره می درخشد که از تلالو خون پاک شهدا است.

قاسمی فرزاد گفت: هشت هزار شهید را در استان همدان تقدیم این شجره طیبه کردیم و در راس آنها شهید همدانی، علی چیت سازیان، شهید حاجی بابایی، سردار شهید حاج حسن تاجوک، شهیدان سردار حیدری، طالبی بیات و سلگی و سردار شمسی پور و هزاران سردار به خون خفته که خون پاک خود را برای اعتلای این کشور هدیه کردند.

استاندار همدان با اشاره به هفته کتاب و کتابخوانی گفت: آثار گرانبهای در رابطه با زندگی نامه شهدا باید به زبان های مختلف ترجمه و به دیگر کشورها و ملت ها معرفی شود.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

10 آذر 1401

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی