استاندار همدان: بهزیستی در صیانت از خانواده‌های آسیب‌پذیر نقش موثری دارد

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، «سید سعید شاهرخی»  به مناسبت هفته بهزیستی در دیدار با مدیرکل سازمان بهزیستی استان همدان اظهار داشت: سازمان بهزیستی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین نهادهای حمایتی و بزرگ ترین شبکه خدمات رفاه اجتماعی در حال ارائه خدمت به‌شریف‌ترین قشر جامعه در سراسر کشور است.

وی ادامه داد: خدمات و فعالیت های سازمان بهزیستی در دولت یازدهم و دوازدهم در حوزه پیشگیری، توانبخشی، اشتغال و مسکن شایسته قدردانی است.

استاندار همدان گفت: بهزیستی در آغاز چهل و یکمین سال فعالیت مستمر و موثر خود توانسته با اقدامات توانمندسازانه و پیشگیرانه و بهره گیری مناسب از امکانات و تجربیات بخش های غیردولتی، سازمان‌های مردم نهاد و خیرین، نهادی پویا، تحول‌گرا و برنامه‌محور باشد و بتواند شبکه خدمات اجتماعی را در سراسر کشور توسعه دهد.

شاهرخی ادامه داد: بهزیستی توانسته برای پیشگیری و کنترل آسیب های اجتماعی، توانبخشی و ایجاد نشاط و شادی در جامعه گام های موثری بردارد.

وی خاطرنشان کرد: هفته بهزیستی فرصت مغتنمی برای ارج نهادن به تلاش ها و مجاهدت های مردان و زنانی است که با تاسی از سیره ائمه و سرلوحه قرار دادن فرهنگ ایثار و فداکاری، دستگیر آسیب دیدگان اجتماع بوده و در این راه طاقت فرسا از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

استاندار همدان با بیان اینکه خدمت به نیازمندان یکی از بهترین خدمات عمومی است ادامه داد:  کارکنان سازمان بهزیستی و مسئولان آن شریک درد و رنج‌های مددجویان و آسیب‌ دیدگان هستند. 

شاهرخی با تاکید بر اینکه مسائل و مشکلات سازمان بهزیستی استان، پیگیری خواهند شد یادآور شد: کارکنان و مسئولان سازمان بهزیستی استان نقش عمده‌ای در راهبری اهداف و برنامه‌های این نهاد مقدس دارند.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  data(@)ostan-hm.ir
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی