استاندار همدان: جامعه دانشگاهی، جهاد تبیین را در سطح جامعه به ویژه در بین جوانان، گسترش دهد

photo_2022-01-13_17-55-13.jpg

دکتر علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان در نشست اعضای کانون دانشگاهیان ایران اسلامی استان که با حضور دکتر سید محمد حسینی، دبیرکل کانون و معاون پارلمانی رئیس جمهور برگزار شد، گفت: باید با جهاد تبیین، فضای مجازی که مملو از آثار سهمگین و زهرآگین است را پالایش کنیم.

استاندار همدان گفت: امروز دانشگاه‌ مرکزی است که می‌تواند در جهت رشد و تعالی حرکت کند و دانشگاه در جهت تببین و تئوریزه کردن نگاه دولت سیزدهم، نقش بسزایی دارد.
قاسمی‌فرزاد تصریح کرد: آنچه نظام اسلامی و جامعه را در مخاطره قرار داده است، دشمنی دشمنان از راه‌های نظامی نیست و تهدید مسائلی است که در خلال فضای مجازی و جنگ نرم ما را تهدید می‌کند.
وی ادامه داد: دشمن امید بسته در خلال جنگ نرم بتواند تفوق و انسجام جامعه را از بین ببرد.
استاندار همدان تاکید کرد: وظیفه دانشگاهیان جهاد تبیین است و باید ما فضای مجازی که مملو از آثار سهمگین و زهرآگین است، پالایش کنیم.
قاسمی‌فرزاد ادامه داد: آنچه شبانه روز ذهن دانشجویان را مورد هجمه قرار می‌دهد، فضای مجازی است و اگر بخواهیم وحدت و انسجام جامعه حفظ شود، باید توجه ویژه به این مجموعه داشته باشیم.
وی با بیان اینکه دانشگاه بهترین محیط است که به خلق آثار محتوایی متناسب با ارزش‌های ما بپردازد، ادامه داد: دشمن تمام تلاشش را به کار گرفته تا ذهن جوانان ما را با ایجاد شک و تردید و تبلیغات مسموم، به اضمحلال بکشد.
استاندار همدان، خاطرنشان کرد: جهاد تبیین را هریک از اساتید و افراد متعهد مجموعه‌های مختلف باید به خوبی در جامعه پیاده کنند تا در گام دوم انقلاب، گامی محکم‌تر برداریم و پایه‌های انقلاب، مستحکم‌تر شود.

photo_2022-01-13_17-55-28.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی