استاندار همدان: دانشگاه‌ها نسبت به سبک زندگی دانشجویان حساس باشند

photo_2022-01-12_15-37-10.jpg

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری، دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد، استاندار همدان در دیدار با رئیس و معاونان دانشگاه صنعتی، گفت: دانشگاه صنعتی باید نسبت به بازگشایی مجدد دانشگاه بر اساس مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا آمادگی کامل را داشته باشد تا در یک فضای امن میزبان دانشجویان خود باشد.

استاندار همدان با اشاره به مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا در راستای بازگشایی دانشگاه‌ها، گفت: مسئولان دانشگاه صنعتی مقدمات بازگشایی را به گونه‌ای فراهم کنند که دانشجویان نگران سلامت خود در شرایط کرونایی نباشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: دانشگاه صنعتی، باید نسبت به سبک زندگی دانشجویان خود حساس بوده و برنامه‌هایی را نیز در این راستا در دستور کار قرار دهد، زیرا دوران دانشجویی، دورانی است که شاکله اصلی شخصیتی افراد، مسئولیت‌پذیری و جامعه‌پذیری آن‌ها شکل می‌گیرد.

استاندار همدان در ادامه با اشاره به نقش دانشجویان در  کشور، گفت: بی‌شک شیوه مدیریتی در دانشگاه‌ها می‌تواند بر سرنوشت کشور و جامعه تاثیر مستقیم داشته باشد.

مسئولان دانشگاه صنعتی، امروز با حضور در دفتر استاندار همدان، طی گزارشی مبسوط، آخرین وضعیت و مسایل و مشکلات دانشگاه را ارائه و خواستار توجه مسئولان به کمبود فضای فیزیکی دانشگاه شدند.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی