استاندار همدان: دغدغه‌های فرهنگی امام‌جمعه شهر همدان در طرح‌ها و برنامه‌های استان اجرا می‌شوند

 photo_2022-01-14_15-36-32.jpg

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری، دکتر علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان در دیدار با آیت‌الله شعبانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان که با حضور دکتر سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور انجام گرفت، گفت: وجود نماینده ولی فقیه در استان، محور وحدت، انسجام و برکت برای استان همدان است.
استاندار همدان افزود: هدایت‌ها و نقش معنوی نماینده رفع کننده مشکلات جدی استان بوده و در بزنگاه‌های حساس اثرگذار بوده است.

وی در ادامه گفت: دغدغه‌های فرهنگی آیت‌الله شعبانی قابل تقدیر بوده و ضرورت دارد در طرح‌ها و برنامه‌های در نظر گرفته شده برای استان پیگیری و اجرا شوند.

قاسمی‌فرزاد، در ادامه با اشاره به همکاری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان با مدیران استانی، گفت: آیت‌الله شعبانی در عرصه تعامل با مدیران و مسئولان دولت سیزدهم در استان همدان نهایت همراهی و همکاری را داشته است.

وی افزود: تلاش‌ها و همکاری‌های بی‌وقفه نماینده ولی فقیه در راستای رفع مسائل استان قابل تقدیر و تشکر است.

دکتر علیرضا قاسمی فرزاد، استاندار همدان با همراهی دکتر سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور، معاونان استانداری و برخی از مدیران استانی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان حضور یافته، و با وی دیدار و از نزدیک گفت‌وگو کردند.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی