استاندار: ۸۰۹ میلیارد تومان در سفر معاون رییس جمهوری به استان همدان اختصاص یافت

به گزارش اداره کل روابط عمومی استاندری همدان مهندس سیدسعید شاهرخی استاندار همدان، در آیین افتتاح مرکز جامع سرطان همدان که با حضور معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد، افزود: بیمارستان اکباتان همدان که در سفر قبلی دکتر نوبخت تامین اعتبار شد اکنون با ۲۵۰ نفر نیروی کار در حال تکمیل است تا در ماه های آینده بهره برداری شود.

acd0c5d0-f329-4231-abca-cd433da834a2.jpg

وی ادامه داد: در حوزه بهداشت و درمان تحول بنیادینی در استان همدان روی داده و اقدامات مدیران و همکاران در این بخش بی نظیر و قابل تقدیر است.

شاهرخی خاطرنشان کرد: استان همدان از نظر زیرساخت‌های درمانی و پزشکی در حد استاندارد و مطلوب است و به واسطه پزشکان و متخصصین حاذقی که دارد، به عنوان قطب پزشکی غرب کشور، مطرح شده‌ است.

استاندار همدان گفت: موفقیت در پیک های کرونا حاصل تلاش کادر درمان و زیرساخت های موجود در بخش درمان بوده است.

878d1134-a005-4ffb-b199-f94a2345d796.jpg

شاهرخی گفت: امروز در پایان کار دولت تدبیر و امید خط آهن همدان پیشرفت خوبی دارد و شمال و جنوب استان را به یکدیگر متصل می کند که این پروژه در غرب کشور نمونه است و بعد از پایان آن به دنبال ارتقا کیفیت و سرعت مسیر هستیم.

وی با تشریح پروژه های در دست اجرای این استان ادامه داد: در طی سالهای گذشته سه سد در استان همدان احداث و بهره برداری شده و ۲ سد نیز در حال ساخت است.

e267d529-fc0a-4fc4-9449-f89b59549bfa.jpg

مرکز جامع سرطان در زمینی به مساحت ۲۵ هزار مترمربع با پیش‌بینی اعتبار مورد نیاز ۱۵۰ میلیارد تومان شامل تأمین ۵۰ درصد اعتبار آن از سوی دانشگاه علوم پزشکی و نیمی دیگر توسط بنیاد فرشچیان از سال ۹۷ آغاز شده است.

در جریان سفر سال گذشته «محمدباقر نوبخت» معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به همدان ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل مرکز جامع سرطان این شهر اختصاص یافت. و امروز فاز اول مرکز جامع سرطان همدان با حضور وی به بهره برداری رسید.  

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  data(@)ostan-hm.ir
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی