افتتاح ۲ هزار و ۷۰۰ واحد مسکن محرومان در همدان

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، طی سفر محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، آیین افتتاح و بهره‌برداری از ۲ هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی محرومان در روستای خلیل‌کُرد شهرستان بهار از توابع استان همدان با حضور مهندس شاهرخی استاندار همدان، دکتر حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، دکتر صیدایی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و برخی از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد. در این مراسم به صورت نمادین از ۲هزار و ۷۰۰مین واحد مسکن محرومین بهره‌برداری شد.

19975e75-0b49-428e-b386-d183b14cb909.jpg

اطلاعات تکمیلی پروژه:

طرح احداث واحدهای مسکونی محرومان استان همدان شهرسور سال گذشته در قالب یک پروژه ملی و با هدف خانه‌دار کردن خانوارهای کم‌درآمد، آسیب‌پذیر ساکن مناطق روستایی و شهرهای دارای ظرفیت استقرار دائم، خانوارهای دارای واحدهای مسکونی غیرمقاوم و در معرض خطر و همچنین خانواده‌های محروم و بدون مسکن آغاز شد.

این طرح با استفاده از تسهیلات بانکی و کمک بلاعوض دولت اجرا شد و در این چارچوب به هر واحد مسکونی ۴۰ میلیون تومان کمک بانکی و ۳۵ میلیون تومان کمک دولت براساس تفاهم‌نامه سازمان برنامه و بودجه، استانداری همدان و بنیاد مسکن، اختصاص یافت. 

9b50179c-d448-4ef4-8e74-fd2fdc30c17f.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  data(@)ostan-hm.ir
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی