ربانی‌مهر: رسانه‌ها نقش مهمی در تحقق انتخاباتی حداکثری و آگاهانه دارند

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان همدان گفت: رسانه ها نقش موثر و قابل توجهی در افزایش مشارکت مردم برای برگزاری انتخاباتی پرشور، باشکوه و با انتخابی درست و آگاهانه دارند.

اسدالله ربانی مهر در برنامه ویدئو کنفرانس مدیران کل روابط عمومی استانداری‌ها با حوزه اطلاع رسانی وزارت کشور اظهار داشت: موضوع محوری همه انتخابات به ویژه انتخابات پیش رو حضور حداکثری است چراکه مشارکت حداکثری کمک بزرگی به اقتدار نظام و کمک به حل مشکلات می کند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان اضافه کرد: نشریات و خبرگزاری‌ها، صدا و سیما و فضای مجازی سه محور اصلی حوزه اطلاع رسانی به شمار می روند که باید برای هر حوزه برنامه ویژه ای پیش بینی کرد.

وی اظهار داشت: در استان همدان همکاری و تعامل خوبی بین کمیته اطلاع رسانی و ستاد انتخابات استان وجود دارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، «عیسی جعفری» نماینده مردم شهرستان های بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی تیرماه سال ۹۹ به دلیل ابتلا به ویروس کرونا درگذشت و انتخابات میان دورای مجلس برای انتخاب نماینده مردم دراین حوزه انتخابیه ۲۸ خرداد برگزار می شود.

استان همدان با ۱۰ شهرستان، هفت حوزه اصلی و ۱۹ حوزه فرعی (شامل سه شهرستان و ۱۶ بخشداری) دارای ۹ کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستا در ۹۱۷ روستای استان همدان و ۲ تیره عشایری «جمور» و «ترکاشوند» برگزار می‌شود.

در این دوره از انتخابات ۲ هزار و ۹۶۶ نفر به عنوان اعضای شورای روستاها و ۱۷۴ نیز به عنوان عضو شورای شهر و در مجموع سه هزار و ۱۴۰ نفر به عنوان منتخبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان همدان برگزیده خواهند شد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس یازدهم شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خرداد امسال برگزار می‌شود.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  data(@)ostan-hm.ir
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی