پیام استاندار همدان به مناسبت روز جهانی معلولین

دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان با صدور پیامی روز جهانی معلولین را تبریک گفت.

مشروح پیام را در زیر می‌خوانید:

بسمه‌تعالی

روز جهانی معلولین فرصتی برای فرهنگ‌سازی، تکریم و تجلیل از کسانی است که با‌توجه به محدودیت‌های بسیار، اما با همتی بلند، شور زندگی را در جامعه جاری می‌کنند.مردان و زنانی که با تکیه بر خالق یکتا، در مسیر توسعه و آبادانی ایران اسلامی کوشا هستند و موفقیت‌های چشمگیری را به ارمغان آورده‌اند. حضور و وجود معلولین، تلنگری است بر ما، تا با فراهم‌کردن مقدمات لازم، زمینه رشد و نمو آنان را فراهم کنیم.
اینجانب ضمن پاسداشت این روز و تبریک و تهنیت به معلولان و خانواده‌های محترم و صبور آنان در میهن عزیزمان، ایران اسلامی به‌ویژه استان همدان، انتظار دارم که دستگاه‌های اجرایی استان، توجه ویژه‌ای به حقوقِ اجتماعی، نیازهای اساسی، مناسب‌سازی محیط و رفع مشکلات شغلی این عزیزان داشته باشند، زیرا احترام، ایجاد فرصت‌های اجتماعی برابر، بهره‌مندی از امنیت و سلامت، حق انکار‌ناپذیرِ آنان است.
برای کلیه معلولین به‌ویژه معلولین استان همدان و، همچنین کسانی که به این جامعه پرافتخار خدمت‌رسانی می‌کنند، آرزوی توفیقات روزافزون را مسئلت می‌نمایم.

علیرضا قاسمی‌فرزاد
استاندار همدان

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی