معاون استاندارهمدان: شهردار انتخابی از سوی شوراها باید متخصص باشد

c0ddc06c-a4dc-400c-aac5-240a7fc57189.jpg

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، «فرهاد فرزانه» در آیین افتتاحیه کارگروه آموزش منتخبان ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای استان همدان که به صورت ویدئو کنفرانس با فرمانداری های استان برگزار شد اظهار داشت: مهمترین تصمیمی که شوراها قرار است در شروع به کار دور جدید بگیرد انتخاب شهردار براساس ملاک و شاخصه های تعیین شده است.

وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت ها و نیازهای شهر، شهردار کارآمد انتخاب شود که بتواند تاثیرگذار باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان تاکید کرد: اعضای شورای شهر، کلان فکر کنند و به فکر برندسازی و معرفی شهر خودشان باشند.

فرزانه با بیان اینکه شوراها در انتخاب شهردار به دنبال حاشیه‌ها نباشند و سعی کنند به دور از حاشیه شهردار انتخاب کنند عنوان کرد: با توجه به اختیارات فراوان و متنوع شهرداران، تخصص، تعهد، سلامت نفس و وجدان کاری از مهم ترین ویژگی یک شهردار است.

وی خاطرنشان کرد: از شورای ششم انتظار داریم از تجربیات گذشته درس بگیرند و با استفاده از این مهم، برنامه‌های خود را تنظیم کنند و در تقویت نقاط قوت اصلاح در ضعف شوراهای گذشته بکوشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان ابراز امیدواری کرد منتخبان مردم به دور از گرایشات سیاسی و قومی با انتخاب فردی اصلح و توانمند به انتظارات و مطالبه های شهروندان این دیار عمل کنند.

کارگروه آموزش منتخبان ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای استان همدان در خصوص شرح قوانین و آئین نامه‌های شوراهای اسلامی شهر به صورت ویدئو کنفرانس با فرمانداری های استان برگزار شد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی