معاون استاندار همدان: پل غدیر همدان آماده بهره برداری در دهه فجر است

 hamedanjavan.ir.jpg

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان گفت: پل غدیر همدان با پیشرفت فیزیکی بالای 95 درصد همزمان با دهه پرفروغ فجر امسال به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری همدان، فرزاد تیموری گفت: شهرداری در رابطه با رفع مشکلات ترافیکی ورودی شهرک فرهنگیان همدان ساخت پل غدیر را در دستور کار قرار داد.

وی با بیان اینکه مشاور هگزا که از ابتدا پل را طراحی کرد با ساخت پل‌های متعدد در کشور از بهترین مشاوران در سطح کشور و ملی است اظهار داشت: مراحل اجرای پل غدیر نیز با نظارت و پیمانکاری این مشاور تا این مرحله پیش رفته است.

تیموری ادامه داد: از چند ماه پیش با مطرح شدن اینکه بعضی از بتن ها و نمونه های بتنی پل غدیر نسبت به مشخصه مقاومت پایینی دارد، مقرر شد برای کنترل کار، شورای فنی استان و شورای نظارت از محل بازدید کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان اظهار داشت: کارشناسان بعد از بازدید به این نتیجه رسیدند که مشاور مقاوم سازی گرید ملی در این موضوع ورود و اظهار نظر کند که شهرداری در این زمینه با مشاور توصان که جزو مشاوران مقاوم سازی و دارای گرید بالا در سطح کشور است، قراردادی منعقد کرد.

تیموری افزود: این گروه مشاور تمام موارد از جمله مشخصات فنی، مقاومت بتن ایجاد شده پل و نقشه های اجرایی را بررسی و اعلام کردند که این پل از نظر بهره برداری مشکلی ندارد و باید بعد از بهره برداری این پل از نظر دوام مورد پایش قرار بگیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان گفت: پس از تایید این پل مقرر شد که شهرداری همدان با سرعت پل را تمام و برای بهره برداری در دهه فجر آماده کند.

تیموری تصریح کرد: دستور العمل پایش پل باید توسط مشاور تدوین و ابلاغ شود و شهرداری پایش پل را اجرا و گزارش کار را به شورای فنی اعلام کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان این اطمینان را به مردم داد که با توجه به مباحث فنی و موارد کنترل شده، بهره برداری از پل بلامانع است و شهرداری می‌تواند این پل را افتتاح کند و مسائل پایش هم بعد از بهره برداری مورد رصد قرار گیرد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی