معاون استاندار همدان: ۳۰۰میلیارد ریال به پروژه ایستگاه راه آهن همدان اختصاص یافت

170318734.jpg

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان گفت: یکی از برکات سفر رییس جمهوری به این استان اختصاص ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل و اتمام پروژه ایستگاه راه آهن همدان بود که تاکنون ۳۰۰ میلیارد ریال از این میزان تخصیص یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری همدان، فرزاد تیموری  پس از بازدید از وضعیت ایستگاه راه آهن همدان در کارگروه حقوق عامه با محوریت رفع مشکلات راه آهن غرب کشور افزود: آنچه برای مسیر دسترسی به راه آهن همدان در نظر گرفته شده ساخت جاده ای چهار خطه است که برنامه ریزی و اعتبارسنجی آن انجام شده و آینده خوبی برای پروژه وابسته به راه آهن پیش بینی می شود.

زیر ساخت های راه آهن غرب کشور تامین شود

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان نیز با بیان اینکه وضعیت فعلی راه آهن همدان در خور شأن مردم نیست خواستار تامین زیر ساخت های لازم رفع مشکلات این ایساگاه شد.
حسن خانجانی موقر گفت: فراهم کردن شرایط لازم با هدف دسترسی راحت مردم از شهر به راه آهن، برقراری امنیت در مسیر، تأمین آب سالم، برق و گاز پایدار ضروری است.

وی همچنین رفع مشکل آنتن دهی، شناسنامه دار کردن رانندگان بین مسیر و تعیین تعرفه ثابت کرایه ها، استقرار یک تیم اورژانس برای مواقع اضطراری در ایستگاه را مورد تاکید قرار داد.

170318737.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی