فرماندار نهاوند: توجه به تربیت اسلامی خانواده نقش مهمی در ترویج فرهنگ حفظ عفاف و حجاب در جامعه دارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نهاوند، ضرغام احمدوند در نشست عفاف و حجاب شهرستان نهاوند با تاکید بر اهمیت حفظ عفاف و حجاب و مقابله با توطئه‌های گوناگون دشمن در تهاجم فرهنگی در این زمینه اظهار داشت: مقام معظم رهبری طی سالیان گذشته بارها در رابطه با توطئه های دشمن و تهاجم فرهنگی دشمنان هشدار دادند و همه را نسبت به افکار شوم دشمنان در برابر نظام و انقلاب ما آگاه کردند،که وظیفه همه ما در این زمینه اجرای فرامین رهبری و هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمنان است.

فرماندار نهاوند با اشاره به اینکه حفظ عفت و حیا و پاکدامنی فقط خاص زنان نیست و مردان نیز میباست به این مهم توجه ویژه داشته باشند گفت: در اجتماع امروزی این مقوله مهم باعث مشکلات زیادی در جامعه شده است که ضروریست بیشتر به آن توجه داشت.

وی تصریح کرد:در ادارات و نهادها ضروریست مسئله عفاف و حجاب در اولویت کار باشد،و فرهنگ سازی مناسبی در این زمینه انجام شود.

وی با اشاره به اهمیت تشکیل کارگروه عفاف و حجاب بیان داشت: دستورالعمل ها و مصوبه های ارائه شده در این جلسات به همه اعضا و دستگاه‌های عضو کارگروه عفاف و حجاب ارسال شود و همه اعضا موظفند برابر این دستورالعمل عمل کنند.

وی ادامه داد: برپایی نمایشگاههای عفاف و حجاب در مناسبت‌ها توسط مراکز فرهنگی و شهرداری‌ها در سطح شهرستان انجام شود و با توجه به نزدیک تر شدن بازگشایی مدارس و دانشگاهها، نمایشگاه عفاف و حجاب در ورودی مراکز آموزشی برپا شود و این مهم به مناسبت های مختلف تداوم داشته باشد.

انتهای پیام

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی