معاون استاندار همدان: تحقق اهداف بیمه کشاورزان توسعه روستاها را بهبود می‌بخشد

 170297351.jpg

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان با اشاره به سیاست های دولت سیزدهم مبنی بر رفع نابرابری های اجتماعی گفت: تحقق اهداف صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان، توسعه روستا و معیشت روستاییان را بهبود می بخشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری همدان، حسن رضانیا در جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان رفع محرومیت از روستاها را جزو وظایف دولت برشمرد و اظهار داشت: توسعه روستاها با ایجاد تعامل و انگیزه در بین روستاییان برای عضویت در صندوق بیمه روستائیان و عشایر محقق می شود.

وی ادامه داد: در راستای پیشرفت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از همه ظرفیت‌ها استفاده شود.

رضانیا با بیان اینکه کارگزاری‌ها فعالیت چشمگیری در جذب بیمه‌شدگان دارند تاکید کرد: کیفیت‌ کارگزاری‌های بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر باید تقویت شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان ادامه داد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر باعث راه‌گشایی بسیاری از مشکلات و تعامل بین مدیران و فرمانداران استان خواهد شد.

رضانیا اظهار داشت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان باید برای تبیین خدمات، فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی سرمایه‌گذاری کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان با بیان اینکه در راستای توسعه متوازن کشور باید خدمات متوازن بین مردم ارائه شود گفت: با ترویج و تشویق فرهنگ بیمه عدم مهاجرت از روستاها به شهرها و حفظ جمعیت مولد روستایی محقق می شود.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی