معاون استاندار همدان: دولت توان ایجاد تحول در حوزه فرهنگ را دارد

f037736b-d146-4d99-95cf-2eb76293a180_2.jpg

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: دولت سیزدهم توان و ظرفیت ایجاد تحول در بخش اجتماعی و فرهنگی را دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری همدان، حسن رضانیا در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت و خانواده استان همدان با اشاره به اینکه دولتمردان باید با توجه بیشتر به مسائل فرهنگی، خدمت به مردم را در دستور کار خود قرار دهند اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت ها و توان مدیریتی مطلوب در سطح این استان می توانیم وضع موجود را بهبود ببخشیم.

وی تصریح کرد: مدیران استان همدان با نگاه آسیب شناسی پای آرمان‌ها و اصول نظام اسلامی ایستاده اند و باید برای رفع مشکلات کنونی راهکار و پیشنهاد ارائه دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: نتیجه کم کاری و عقب ماندگی هایی که از گذشته دامن گیر این دولت شده نباید فراموش شود و از دولتی که یک ساله روی کار آمده هم نباید انتظار معجزه داشت.

رضانیا اظهار داشت: دولت مردمی سیزدهم می تواند کاستی‌ها و عقب ماندگی های گذشته را جبران کند و ما مسوولان نیز با افتخار از آرمان‌های این دولت دفاع می کنیم.

وی تصریح کرد: این همه دشمنی و ستیز و طراحی های معاندان نسبت به جمهوری اسلامی برای این است که دشمن درک کرده که مسیر درستی را انتخاب کردیم اما خودمان در غفلت هستیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی با تمام کاستی و تحریم‌های ظالمانه دستاوردهای چشمگیری در عرصه های مختلف بدست آورده که غیر قابل انکار است.

رضانیا افزود: این نشان می دهد که در مسیر رسیدن به ایران قوی حرکت می کنیم و اگر این مسیر اشتباه بود دشمن نقشه ها را علیه نظام طراحی نمی کرد.

وی با اشاره به اینکه آینده این کشور درخشان است اظهار داشت: دشمن از رشد و پیشرفت کشور در عرصه های مختلف هراس دارد و باید تلاش کنیم که با یک رویکرد تحولی و امید به آینده برای اصلاح وضعیت موجود اقدام کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان تصریح کرد: اتفاقات ۲ ماه اخیر در کشور نشان داد که نقشه ها و تیر دشمنان برای ایجاد ناامنی و آشوب در کشور با درایت رهبری، بیداری ملت و تدابیر دستگاه‌های اجرایی به سنگ خورده است و نمی‌توانند هیچ غلطی بکنند.

وی افزود: حوادث شکل گرفته در کشور باید با رویکرد فرهنگی و اجتماعی ریشه یابی، در علل بروز این حوادث تامل و راهکار های اجرایی از سوی دستگاه‌ها ارائه و وضعیت موجود اصلاح شود.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

10 آذر 1401

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی