معاون استاندار همدان: رسانه‌ها باید منادی وحدت و انسجام باشند

 169623617.jpg

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: رسانه ها باید مثل همیشه باید منادی وحدت و طنین افکن صدای انسجام در استان باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری همدان، حسن رضانیا در جشن بزرگ کرامت قلم اظهار داشت: طنین افکن شدن وحدت و انسجام در فضای استان به نفع مردم همدان است.

وی اضافه کرد: با توجه به در پیش بودن سفر هیات دولت به استان همدان، وجود وحدت و انسجام سبب جذب اعتبار مناسب در این سفر برای توسعه استان و رفاه مردم می شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار همدان تصریح کرد: امروز بسیاری از مدیران‌ سابق که در دوران‌ مسوولیت با وجود فرصت، امکانات و اعتبار مناسب کوتاهی و کم‌کاری کردند، مدعی و مطالبه گر شدند.

رضانیا افزود: برای نمونه طرح آبرسانی به همدان در طی ۱۸ سال ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت اما با روی کار آمدن دولت مردمی و حمایت استاندار همدان در این مدت کوتاه ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.

وی اضافه کرد: امروز با بهره گیری از ابزار رسانه به مردم اطلاع می دهیم که نگران تامین آب آشامیدنی مورد نیاز مردم بوده و در این راستا اقدامات خوبی صورت گرفته است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار همدان بیان کرد: با همت استاندار دولت مردمی با وجود همه موانع در زمینه آب شرب همدان و دیگر شهرها ۵۰ درصد پیشرفت داشته ایم.

رضانیا خاطر نشان کرد: وضعیت استان همدان از نظر مسکن به علت کم کاری و پیگیری نکردن مسوولان سابق نامناسب بوده و رتبه ۳۱ کشور را داشت.

وی افزود: به همت دولت مردمی و در مسیر حرکت به سمت ایران قوی، با تلاش استاندار همدان هم‌ اینک همدان در رتبه پنجم قرار دارد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار همدان اضافه کرد: همدان از نظر ثبات امنیتی و سیاسی رتبه برتر کشور را دارد به گونه ای که در جریان‌ اجرای طرح  مردمی سازی و عادلانه کردن یارانه ها، با وجود تلاش معاندان نظام هیچگونه اعتراض و ناامنی نداشتیم.

رضا نیا درباره کرامت قلم گفت: قرآن این معجزه جاودان با قلم و نوشتن به بشریت ارائه شد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی