معاون استاندار همدان : فرهنگ‌ سازی ، اولویت اول پدافند غیرعامل است

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری همدان «مصطفی آزادبخت» روز سه شنبه در ستاد نکوداشت هفته پدافند غیرعامل با تاکید بر لزوم ضرورت فرهنگ سازی حوزه پدافند غیرعامل خواستار ارائه و تهیه برنامه های آموزشی با محوریت آشنایی مردم با کارکرد پدافند غیرعامل شد.

وی بر استفاده از توان صدا و سیما، رسانه ها و فضای مجازی برای کیفی سازی برنامه ها در جامعه و پیشگیری از وقوع حوادث تاکید کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان یادآور شد: استان همدان در بسیاری از شاخص های اقتصادی و عمرانی در بین ۳۱ استان سرآمد و در بسیاری از شاخص های پدافند غیرعامل نیز دستاوردهای ارزنده ای دارد. 

آزادبخت خاطرنشان کرد: طرح جامع پدافند غیرعامل اقدامی ارزشمند به عنوان نقشه راهی برای پدافند استان است و نقش تعیین کننده‌ای در تحولات ایفا خواهد کرد.

وی با قدردانی از اقدامات مطلوب ادارات مرتبط در برگزاری مانورهای حوزه پدافند غیرعامل عنوان کرد: پدافند غیرعامل با رویکرد کاهش آسیب پذیری و نگاه کارشناسی و اصولی در رفع نیازهای مردم زمینه سازی کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان اظهار داشت: برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل از هشتم تا دوازدهم آبان با شعار «پدافند غیرعامل، ایران پایدار» با توجه به شیوع ویروس کرونا در فضای مجازی و نیز با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

به گفته وی پدافند غیر عامل برای کاهش آسیب پذیری و تهدیدات امری ضروری است و در چارچوب طرح‌های جامع دفاعی وظیفه حداکثر حفاظت و صیانت از مردم را در شرایط خاص دارد.

در پایان این جلسه «حمید پورحسینی» مدیرکل پدافندغیرعامل استان گزارشی از عملکرد این اداره کل ارائه داد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی