با مشاغل شلوغ نقض کننده پروتکل های بهداشتی برخورد قانونی خواهد شد

فرماندار اسدآباد:
 
با مشاغل شلوغ نقض کننده پروتکل های بهداشتی برخورد قانونی خواهد شد
فرماندار اسدآباد گفت: برخی از مشاغل شلوغ چون داروخانه ها ،مطب پزشکان و بانک ها پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند که در این رابطه تذکرات لازم به این مشاغل باید داده شود و در صورت تکرار و نقض پروتکل های بهداشتی با آنان برخورد قانونی خواهد شد.
 
سعید کتابی سه شنبه ۲۳شهریور، در ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا شهرستان اسدآباد، اظهار کرد:در حال حاضر وضعیت شهرستان اسدآباد همچنان در شرایط قرمز قرار دارد و وضعیت شهرستان در  رابطه با بیماران رو به کاهش قرار دارد قطعا با تغییر وضعیت محدودیت های موجود کرونایی کاهش خواهد یافت.
 

وی با اشاره به راه اندازی مرکز دوم  تجمیعی واکسیناسیون شهر اسدآباد، افزود:در حال حاضر دو مرکز واکسیناسیون تجمیعی در شهرستان دارای فعالیت بوده که این امر از نقش موثری در روند سرعت بخشی به واکسیناسیون جمعیت هدف شهرستان برخوردار خواهد بود.

کتابی با تأکید بر اقناع سازی افراد امتناع کننده از دریافت واکسن، خاطرنشان کرد: بر اساس گزارش های دانشکده علوم پزشکی شهرستان افرادی که اقدام به دریافت واکسن خود در این شهرستان  کرده اند با  دچار شدن مجدد  برخی از آنان به کرونا موارد فوتی و یا بدحال شدن در این افراد مشاهده نشده است.
 
وی همچنین با اشاره به در حال اجرا بودن واکسیناسیون در  روستاهای  اقماری و عشایر شهرستان  توسط دانشکده علوم پزشکی و نیاز به خودرو برای انجام واکسیناسیون، تصریح کرد:به همین منظور لیست خودروهای سطح ادارات برای کمک به دانشکده تهیه و مشخص و در اختیار دانشکده قرار گیرد تا  برای انجام واکسیناسیون روستاهای اقماری و عشایر با مشکل کمبود خودرو مواجه نباشند.
 کتابی همچنین با اشاره به برگزاری  انتخابات فروشگاه فرهنگیان شهرستان به عنوان یکی از مطالبات مهم قشر فرهنگی شهرستان، تصریح کرد:با توجه به واکسینه شدن  ۸۵ درصد قشر فرهنگی شهرستان با رعایت پروتکل ها در صورت تأیید دانشکده علوم پزشکی  انتخابات فروشگاه فرهنگیان پس از دو تا سه  سال تأخیر برگزار شود.
 وی با تأکید بر استفاده از ظرفیت خیرین در قالب پویش و نذر سلامت خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت خیرین از نقش موثری در کمک به اقشار آسیب پذیر کرونا  در بحث بسبته های معیشتی و نیز کمک به بیماران کرونا در بحث اکسیژن و تامین ماسک و مواد ضد عفونی کننده برخوردار خواهد بود.
 
f0b0556f-486d-4b92-aabf-194f2249d923.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی