اهدا دو باب منزل مسکونی به دو خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)

در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان بهار، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان، بخشدار بهار و جمعی از مسئولین و خیرین شهرستان، دو باب منزل مسکونی به دو خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)  اهدا شد. photo_2022-11-01_13-52-54.jpg
 
منزل مسکونی اهدایی به مددجو در روستای گنج تپه با مجموع بیش از 200 میلیون تومان کمک های بلاعوض خیرین، زکات و وام احداث شد.
 
همچنین 4 واحد آپارتمان هم از سهمیه شهری  به ارزش بیش از دو میلیارد و 120 میلیون تومان برای مددجویان خریداری شد.
 
سهمیه ساخت مددجویی در شهرستان بهار در سال جاری 58 مورد بود که از این تعداد 30 مورد تکمیل و 28 مورد در مراحل ساخت و ساز است.
 
در سال 1401، یک میلیارد و 200 میلیون تومان کمک های بلاعوض به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)  برای ساخت مسکن اهدا شده است.
 
شیخی زاده مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)  استان همدان هم از ساخت910 واحد مسکونی روستایی در سراسر استان خبر داد و افزود :در بخش شهری نیز تا کنون 5713 مددجو در طرح ملی مسکن ثبت نام کرده اند.
 
روح اله نباتی فرماندار شهرستان بهار نیز با تشکر از کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان و خیرین شهرستان بهار بر همراهی دستگاه های اجرایی شهرستان برای رفع محرومیت زدایی و توانمند سازی مددجویان تاکید کرد.
 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی