فرماندار شهرستان بهار:خانواده به عنوان سلول بنیادی در تحکیم و ثبات و سلامت جامعه نقش بسزایی دارد .

 
 
 جلسه گروه کاری کاهش آسیب‌های اجتماعی با موضوع آسیب شناسی مسائل خانواده به ریاست فرماندار  شهرستان جناب آقای قنبری و با حضور کارشناسان ادارات، بسیج حقوق دانان و دفتر حمایت قضایی و مشاوران شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید .
 
در این جلسه ابتدا فرماندار شهرستان ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان گفت: خانواده به عنوان سلول بنیادی در تحکیم و ثبات و سلامت جامعه نقش بسزایی دارد که اگر این واحد بنیادی آسیب ببیند دیگر ارکان جامعه چون اشتغال، امنیت، تحصیل و غیره از گزند و آسیب در امان نخواهد بود.
قنبری خاطر نشان کرد:  در جلسات گروه کاری کاهش آسیب‌های اجتماعی باید چالش های این حوزه مورد بررسی قرار گیرد و در این راستا همراهی و همفکری دستگاه های شهرستانی جهت اجرای برنامه های مدون در این حوزه باید به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد و با استفاده از ظرفیت روحانیون، سازمان های مردم نهاد، مراکز دانشگاهی و … میتوان در جهت کاهش آسیب های اجتماعی شهرستان گامهای موثری برداشت .
سپس مشاور فرماندار  گفت: خانواده یکی از ارکان اصلی میباشد که باید در این حوزه بیشتر و بهتر کار شود و با توجه به جایگاه مهم خانواده ،دشمنان در صدد تخریب و آسیب رساندن به بنیان خانواده ها می باشد که اگر فعالیت متقابل نسبت به حفظ و صیانت از خانواده صورت نگیرد در آینده نه چندان دور شاهد مشکلات زیادی خواهیم بود.
توکلی خاطر نشان کرد: با همفکری فعالان حوزه خانواده همچون مشاوران و وکلای خانواده و دیگر افراد درگیر در این موضوع ابتدا به هم اندیشی و مسئله یابی خانواده های شهرستان پرداخته و سپس بنا بر ریشه یابی علمی و  تجربی راهکارهای با قابلیت برای این مهم برنامه ریزی و اجرا خواهد شد .
 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی