فرماندار شهرستان بهار به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد :بزرگترین مصرف کنندگان مواد مخدر جهان مانع اصلی مبارزه با این پدیده خانمانسوز هستند

فرماندار شهرستان بهار: بزرگترین مافیاهای قاچاق مواد مخدر در کشورهای آمریکای لاتین و اروپا فعال هستند این در حالی است که جمهوری اسلامی با مبارزه بی امان با قاچاقچیان آنها را به شدت تضعیف کرده است

🔹ایران در مسیر ترانزیت مواد مخدر و بین بزرگترین تولید کنندگان و مصرف کنندگان این بلای خانمانسوز قرار گرفته و هزینه بسیاری را نیز پرداخت کرده است.

🔹 روح اله نباتی :جمهوری اسلامی بیش از ۳۸۵۰ شهید و هزاران جانباز برای نجات جوانان و مبارزه با مواد مخدر تقدیم کرده است.

🔹برخی کشورها با جلوگیری از ورود تجهیزات مراقبت از مرزها و با اعمال تحریم و مانع تراشی، روند مبارزه با مواد مخدر را سخت تر کرده اند.

⏪ فرماندار شهرستان بهار به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر مواد مخدر در بین الصلاتین نماز جمعه شهر بهار به سخنرانی پیرامون معضلات این بلای خانمان سوز پرداخت.

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی