▫️در نشست با دهیاران شهرستان مطرح شد: دهیاران در خط مقدم خدمت رسانی و پیگیری مشکلات

🔹روح اله نباتی به مناسبت سالروز دهیاری‌ها در جمع دهیاران شهرستان مطرح کرد: هدف همه ما در حفظ نظام و انقلاب، خدمت به مردم خصوصا ساکنین مناطق محروم و کم برخوردار است و برای دستیابی به این اهداف، دهیاران در خط مقدم خدمت رسانی هستند.

🔹نباتی با اشاره به نقش خطیر و پر اهمیت دهیاران تصریح کرد: برای پیشرفت در عرصه خدمت رسانی و پیشبرد سایر اهداف، قانون محور اصلی می‌باشد و تمامی امور و تصمیمات باید منطبق بر قوانین باشد.

🔹وی با تاکید بر نقش پیگیری به موقع و سریع دهیاران در حل مشکلات افزود: با احصا دقیق، منظم و پیگیری مرتب دهیاران در حوزه های مختلف شاهد رفع مصائب و مشکلات خواهیم بود.

🔹نباتی ضمن تشریح اهمیت بیمه روستایی عنوان داشت: مسئله مهم آگاه سازی روستاییان و عشایر برای پوشش بیمه‌ای به عهده دهیاران است و آنها با تحت پوشش قرار گرفتن در بیمه روستاییان و عشایر، از مزایای مستمری در دوران بازنشستگی بهره مند هستند‌.

🔹فرماندار بهار افزود: تسهیلات اشتغال روستایی با شرایط مناسب و با توجه به ظرفیت های موجود در روستا با شرایط سهل تر در اختیار روستاییان قرار گیرد.

🔹نباتی در جمع دهیاران ادامه داد: دهیاران نباید از رسانه‌ها و فضای مجازی غافل شوند و از این ظرفیت برای تبیین اقدامات و خدمات نظام مقدس اسلامی بهره گیرند.

🔹وی در پایان با تشکر از حضور دهیاران در این نشست گفت: با ارتباط بیشتر بین دهیاران و شوراها با پایگاه های بسیج و ائمه جماعات می‌توان آسیب های اجتماعی در سطح روستاها را کاهش داد.

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی