نشست استاندار همدان با ائمه جمعه و جمعی ار روحانیون شهرستان بهار .

 
⏪ صبح امروز شاهرخی استاندار همدان و آزاد بخت معاون سیاسی  وامنیتی استانداری و اریایی مدیرکل دفتر حوزه استاندار با حضور در دفتر امام جمعه بهار با ائمه جمعه و جمعی از روحانیون شهرستان دیدار و در نشست صمیمی از زحمات این عزیزان تقدیر نمودند .
🔷 استاندار همدان در این نشست با بیان اینکه تمام سعی دولت بر این بوده برنامه هایی که صورت می گیرد ماندگار باشد گفت: پروژه های استانی را دنبال کردیم و در حوزه راه آهن بر این هستیم که  بتوانیم ایستگاه آن را در شهرستان هم دایر کنیم.
 
🔷 شاهرخی ضمن قدردانی از همراهی ائمه جمعه خاطر نشان کرد: ائمه جمعه نقش محوری و موثر در وفاق و همدلی برای رفع مشکلات مردم دارد و  همراهی همه این عزیزان می‌توان در خدمت رسانی دولت به مردم گامهای موثری برداشت و موجبات پیشرفت بیشتر این شهرستان را فراهم کرد.
🔷 در ادامه امام جمعه بهار ضمن تقدیر از زحمات استاندار و نیز خدماتارزشمندف فرماندار شهرستان بهار خاطر نشان کرد : خدمات دولت و حمایتهای
🔷 استاندار و به تبع حضور ارزشمند قنبری فرماندار شهرستان بهار باعث رشد و نیز ارائه خدمات ارزشمندی در این منطقه بوده است و عملکرد فرماندار در این شهرستان ستودنی میباشد .
🔷 حجت الاسلام ارزنده به بیان برخی از مشکلات و نیاز های شهرستان پرداخت و افزود: ساخت مجموعه های فرهنگی و به ویژه مجتمع قرآنی در نقاط مختلف ،رفع بوی مشمئز کننده واحدهای صنعتی ،تکمیل و تجهیز حوزه علمیه برادران،ساخت زائر سرا آیت اله بهاری رفع برخی از مشکلات شهرهای لالجین ،مهاجران و صالح آباد از جمله مواردی است که درخواست رسیدگی به آن را داریم 
🔷 سپس برخی از ائمه جمعه و روحانیون حاضر در جلسه به بیان برخی نیاز ها و مشکلات پرداختند .
⏪ در پایان این دیدار استاندار همدان از فرماندار بهار خواستار جمع بندی نیازهای و مشکلات مطرح شده و ارسال آن به دفتر استاندار شدند تا طبق موضوعات مربوطه در هفته آینده جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان و  شورای برنامه ریزی استان با حضور مدیران کل منتخب استان در شهرستان بهار برگزار گردد .
 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی