معاون امور دهیاریهای سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور با حضور در شهرستان بهار عنوان کرد : ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای طرح های درآمدزا و اشتغال زا دهیاری ها

معاون امور دهیاریهای سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور :

🔹از محل اعتبارات ماده ۴۲ قانون مالیات بر ارزش افزوده برای اهرمی کردن و کمکهای فنی اعتباری طرح های درآمدزا و اشتغال زا دهیاری ها کمک میکنیم.

🔹دکتر علی قربانی: اگر دهیاری بخواهند خود و یا با مشارکت بخش خصوصی در زمینه طرح های اشتغال زای و درآمدزا سرمایه‌گذاری کند تا سه برابر بودجه دهیاری ،تسهیلات کم بهره ( تنفس یک ساله) پرداخت میشود.

⏪ فرماندارشهرستان بهار:

موضوع خود اشتغالی بسیار مهم است و دولت از آن حمایت خواهد کرد.

🔹 نباتی : تمام تلاش دولت و استان این است که مردم به سمت خودکفایی و اشتغال زایی به ویژه در مناطق کمتر برخوردار حرکت کنند.

⏪جعفری مدیرکل امور روستایی استانداری : با توجه به پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی کم بهره ، شهرستان بهار پیشتاز بود و امیدواریم روستائیان ضمن استفاده از این فرصت،شاهد تثبیت جمعیت در روستاها باشیم.

معاون امور دهیاریهای سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور با همراهی مدیرکل امور روستایی استانداری و فرماندار بهار از چند کارگاه جوراب بافی در روستای لتگاه بازدید بعمل آوردند.

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی