فرماندار شهرستان بهار :از همه مردم عزیز شهرستان که واجد شرایط تزریق واکسن کرونا هستند در خواست میشود در اولین فرصت به اماکن بهداشتی مربوطه مراجعه فرمایند.

 
فرماندار شهرستان بهار در ستاد مدیریت کرونا شهرستان که با حضور اعضای این ستاد تشکیل گردید ضمن تسلیت ایام محرم به نحوه  برگزاری مراسم  در این ایام اشاره کرد و افزود : دستورالعملهای بهداشتی جهت برگزاری مراسم ایام محرم به تمامی امناء مساجد و هیئت های مذهبی توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابلاغ گردید و برگزاری هر نوع مراسم در ایام محرم ائم از :دسته های عزاداری ، پخش نذورات ،مراسم سوگواری و سینه زنی باید طبق دستورالعملهای بهداشتی انجام گردد تا انشاالله بتوانیم مراسم ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسن (ع) را با عظمت خاصی برگزار و نسبت به عدم انتشار ویروس و سرایت بیماری کرونا به دیگران جلوگیری کنیم .
قنبری خاطر نشان کرد: استقبال شهروندان و روستائیان گروه هدف جهت تزریق واکسن کرونا  در حد معمول نمی باشدو نیاز است تبلیغات سمعی و بصری جهت حضور واجدین شرایط و تزریق واکسن به نحو ممکن انجام شود.   
 
 در ادامه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهار گفت :در شهرستان بهار واکسن به تعداد کافی وجود دارد و در صد تزریق واکسن گروه هدف در شهرستان ۱۸ درصد بوده است و با توجه به عدم مراجعه  تمام افراد (گروه هدف )به مراکز تزریق واکسن ،از عموم مردم عزیز شهرستان  درخواست میشود جهت ثبت نام و زدن واکسن کرونا به مراکز مربوطه مراجعه نمایند .
به نشان خاطر نشان کرد : با توجه به وضعیت حاد کرونا به ویژه ویروس دلتا کرونا در سطح کشور ،مردم عزیز از تمجمع و برگزاری هرگونه مراسم و دورهمی ها جدا خوداری نموده و ضمن رعایت کامل دستورالعملهای بهداشتی ،  از تردد های غیر ضرور پرهیز نموده تا خود و دیگران را از ابتلا به بیماری خطر ناک کرونا محفوظ دارند .

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی