جلسه رفع مشکلات و نیازهای حوزه راه و شهرسازی شهرستان های بهار و کبودرآهنگ در وزارت راه و شهرسازی

 
 جلسه رفع مشکلات و نیازهای شهرستان های بهار و کبودرآهنگ در حوزه راه و شهرسازی  با حضور قنبری فرماندار شهرستان بهار ،مهدوی فرماندار شهرستان کبودرآهنگ ، توسلی نماینده مردم شهرستان های بهار و کبودرآهنگ  در خانه ملت،صیدایی رییس سازمان مدیریت و برنامه یزی استان، معاون شرکت ساخت و توسعه راه های کشور ،مدیر کل راه و شهرسازی استان  و مدیر کل حمل و نقل  جاده ای استان در دفتر  معاون حقوقی ،امور مجلس و  استانهای وزارت راه و شهرسازی تشکیل گردید .
 
در این جلسه ابتدا توسلی نماینده مردم شهرستان های بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی برخی مشکلات و نیازهای هر دوشهرستان در حوزه راه و شهرسازی منجمله :  تکمیل پروژه های عمرانی در دست اجرا  ، تعریض و تجهیز محور کبودراهنگ به قیدار ،محور صالح اباد به علیصدر،محور کبودرآهنگ به سوباشی ،راه ارتباطی مهاجران به کبودرآهنگ ،تخصیص اعتبار در جهت احداث ، تکمیل ،تجهیز و نگهداری راه های مواصلاتی  را مطرح و خواستار رفع نیازهای هردو شهرستان شدند .
 
سپس صیدایی رییس سازمان برنامه و بودجه استان گفت : اعتبارات تخصیص یافته از منابع ملی در حوزه راه و شهرستانی در حد انتظار نمیباشد و نیاز است نسبت به افزایش سهم استان  در این حوزه اقدامات لازم معمول و اعتبارات مورد نیاز  بصورت حداکثری تخصیص یابد.
.
در ادامه قنبری فرماندار شهرستان بهار به پروژه های مهم شهرستان اشار کرد و افزود:  تکمیل و راه اندازی زیرگذر  گلوگاه شهید زارعی (سه راهی صالح آباد) ، چهار خطه کردن محور همدان _بهار -گل تپه به علیصدر ، روکش آسفالت محور صالح آباد به حسن قشلاق ، احداث  راه اتصالی مهاجران به کبودرآهنگ ، اجرای طرح مسیر گردشگری بهار به لالجین  در شهرستان بهار ،مهمترین پروژه های شهرستان است که نیاز به توجه جدی مسئولین این حوزه را می‌طلبد . 
 
سپس مهدوی فرماندار کبودرآهنگ  با اشاره به حمایت های استاندار همدان و نیز رعایت عدالت در تخصیص اعتبارات شهرستان افزود  :  با توجه وسیع بودن حوزه استحفاظی و حساس بودن راه های منطقه ،  اعتبارت تخصیصی به شهرستان نیاز به افزایش دارد و با توجه به برخی حوادث و سوانح رانندگی در شهرستان ،نیاز به احداث و تجهیز و تعریض برخی نقاط حادثه خیز و تکمیل پروژه های در حال اجرا میباشد و این مهم از واجبات حوزه راه و شهرسازی شهرستان است .
 
 کفاش معاون حقوقی ،امور مجلس و  استانهای وزارت راه و شهرسازی در این جلسه گفت : شهرستاتهای بهار و کبودراهنک  دارای شرایط خاصی در منطقه می باشند و به نوعی راه های مهم  مواصلاتی بین چند استان در این مناطق میباشد فلذا توجه به حوزه راه در این دو شهرستان از مهمترین برنامه های وزارت خانه میباشد و هرگونه احداث،تجهیز ،مرمت و رفع نواقض راه های موجود در راس امور قرار دارد و مستلزم پیگیری تخصیص اعتبارات ملی و استانی میباشد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی