فرماندار شهرستان بهار : ۲.۱۴ درصد از مردم شهرستان بهار عضو کتابخانه عمومی هستند

 
🔹فرماندار شهرستان بهار در انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بهارگفت: در سال جاری مبلغ ۱۰ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال از محل متوازن برای اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهار در نظر گرفته شده که از این مبلغ ۲ میلیارد و ۳۹ میلیون ریال تخصیص یافته است.
 
🔹احسان قنبری اضافه کرد: شهرداری ها شهرستان بهار در سال جاری در مجموعه ۱۱۳ میلیون تومان به عنوان نیم درصد کتابخانه ها، به حساب اداره کتابخانه های شهرستان بهار واریز کردند که قابل تقدیر است.
 
🔹وی بر رایزنی با بانک پاسارگاد در راستای احداث کتابخانه تاکید کرد و گفت: بانک پاسارگاد در چندین نقطه از کشور، مشغول احداث کتابخانه است که می توان از این ظرفیت برای شهرستان بهار نیز بهره برد.
 
🔹وی به تقویت منابع کتابخانه تاکید کرد و گفت: بخش منابع کتابخانه ها به روز و تقویت شود تا شاهد استقبال بیشتری از کتابخانه‌های عمومی باشیم.
 
 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی