🔴فرماندار شهرستان بهار: مردم عزیز در طی سال های اخیر اعتماد و اطمینان خاطر بیشتری نسبت به صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر پیدا کرده اند.

صندوق روستائیان، کشاورزان و عشایر ضریب پوشش کمتری در شهرستان دارد به همین دلیل تسهیلات و حمایت های کمی در این حوزه به مردم شهرستان ارائه شده است.

🔹فرماندار بهار : افزایش اعضای تحت پوشش صندوق در شهرستان موجب کاهش آسیب های اجتماعی به ویژه در روستاها می شود.

نباتی : دستگاه‌های اجرایی تلاش کنند آمار عضویت در این صندوق افزایش یابد.

🔹رئیس صندوق بیمه روستاییان،کشاورزان و عشایر استان : در این صندوق مردمی دولت کارفرماست و دو سوم حق بیمه این صندوق را برای هر بیمه شده پرداخت می کند.

🔹مهدی سماوات: صندوق بیمه روستاییان و عشایر در استان همدان بیش از ۱۲۳ هزار نفر عضو دارد که هم اکنون ۷۵۰۰ خانوار مستمری می گیرند و به ازای هر ۱۲ بیمه شده یک مستمری بگیر وجود دارد.

🔹شهرستان بهار ۶۵۱۵ نفر تحت پوشش و ضریب نفوذ ۱۸/۶۱ درصد را دارا بود که این آمار در سال جدید تا کنون به بیش از ۱۳ هزار نفر رسیده است.

⏪ اولین ستاد توسعه و راهبردی بیمه شهرستان بهار به ریاست فرماندار بهار و با حضور رئیس صندوق بیمه روستاییان،کشاورزان و عشایر استان و مسئولین ادارات مرتبط در محل فرمانداری تشکیل گردید.

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی