فرماندار شهرستان بهار در همایش ملی جمعیت: نسل جوان ضامن پایه گذاری تمدن نوین اسلامی است

 فرماندار بهار : سرمایه های یک کشور را نسل، جمعیت و فرزندان تشکیل می دهند لذا باید به دنبال برپایی تمدن نوین اسلامی با اولویت قرار گرفتن جمعیت باشیم.

پیام رهبر راه و هدف نهایی و چگونگی عملکرد را مشخص کرده و ما موظفیم در مسیری که ایشان مشخص کرده اند حرکت کنیم، هرچند  امروزه فرصت محدودی برای جبران عقب ماندگی جمعیتی داریم.

 یکی از مهمترین فاکتورهای قدرت هر کشور جمعیت جوان است، چنانچه در دوران دفاع مقدس جوانان و رزمندگان ۱۹ تا ۲۳ ساله ساختارهای نظام طاغوتی را از بین بردند و یک نظام نوپا را ایجاد کردند.

🔹سیاستهای کلی جمعیت با اهداف بالندگی و جوانی جمعیت، رفع موانع ازدواج، فرزندآوری، تحکیم بنیان خانواده، تسهیلات ویژه به مادران باردار، ترویج و نهادینه سازی سبک زندگی اسلامی و ایرانی ابلاغ شد.

همایش ملی جمعیت با شعار "ایران جوان بمان" همزمان باهفته جمعیت با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، فرماندار مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی در فرهنگسرای آیت الله بهاری برگزار شد.

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی