فرماندار بهار گفت:خروجی جلسات شورای اقامه نماز باید نهادینه سازی فرهنگ اقامه نماز در جامعه باشد

⏪ جلسه شورای ترویج فرهنگ اقامه نماز شهرستان بهار به ریاست فرماندار و با حضور روسای ادارات عضو این شورا در محل سالن جلسلت فرماندای تشکیل گردید.
🔷 در این جلسه فرماندار بهار به جایگاه نماز در زندگی اشاره کرد و افزود : با ابزار فرهنگ و هنر  می توانیم فریضه نماز را ترویج داده و فرهنگ سازی کنیم  و با انجام  فعالیت های فرهنگی هنری می توانیم عملکرد  مناسبی  را ارائه نماییم .  
 
🔷 احسان قنبری خاطر نشان کرد:  نماز یکی از  معروفترین معروف هاست که ما وظیفه داریم در  حد توان  و امکان  در  جامعه و  پیرامون  خود  جهت این فریضه  الهی  ترویج و تبلیغ نماییم و با توجه به آسیب هایی  که امروزه در اجتماع وجود دارد  نباید از این فریضه الهی غافل شویم.
 
🔷 وی گفت:خروجی جلسات شورای اقامه نماز باید نهادینه سازی فرهنگ اقامه نماز در جامعه باشد چرا که در اهمیت نماز هیمن بس که قبولی سایر اعمال در گرو قبولی این واجب الهی است و انجام این فریضه در کاهش آسیب های اجتماعی اثر گذار خواهد بود.
 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی