فرماندار شهرستان بهار: مراحل پایانی آسفالت ریزی ۶ روستا ظرف مدت یک ماه

اجرای پروژه های عمرانی توسط اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بهار در سطح روستا های شهرستان با توجه به برنامه مدون در حال انجام است.

🔹 مراحل آسفالت ریزی خیابانها و معابر ۵ روستای : گوگ تپه، جعفر آباد، پرلوک ، دستجرد و دینارآباد به پایان رسیده است و آسفالت روستای آبرومند نیز همزمان با دهه ولایت و امامت به اتمام خواهد رسید.

🔹روح اله نباتی : مجموع پروژه ها آسفالت ریزی ۶ روستا با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان ازمحل اعتبارات ملی واستانی هزینه و انجام میگردد.

🔹 آسفالت کوچه های روستای پرلوک با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان با ۸۴۰۰ متربع آسفالت ریزی انجام گردید.

🔹 کمک خیرین و اهالی روستای پرلوک در غالب بخشی از اعتبارات زکات در راستای عمران و آبادانی این روستا بسیار چشم گیر بوده است.

⏪ صبح امروز فرماندار شهرستان بهار، بخشدار صالح آباد و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان با حضور در روستای پرلوک ( توابع بخش صالح آباد ) از مراحل آسفالت ریزی معابر این روستا بازدید نمودند.

                                                       

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی