با حضور دکتر موسوی معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاري و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران خارجی از کارخانه در حال احداث صنایع تبدیلی سیب زمینی فردای همیشه بهار (مجیدی) بازدید بعمل آوردند.

 با حضور دکتر موسوی معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاري و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران  خارجی، دکتر کودئی مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی، دکتر توسلی نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در خانه ملت،فرماندار شهرستان بهار، جمعی از مدیران  کل استان و مدیران شهرستان بهار از کارخانه در حال احداث صنایع تبدیلی سیب زمینی فردای همیشه بهار (مجیدی) بازدید بعمل آوردند.
این کارخانه با سرمایه گذاری خارجی ۱۱/۷ میلیون یورو و سرمایه گذاری داخلی ۵۰ میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع و ۸۵۰۰ متر بنا احداث، که با توجه به پتانسیل های کشاورزی بویژه تولید سیب زمینی در سطح بخش و شهرستان به عنوان صنایع تبدیلی و فراوری محصولات خام با ظرفیت اشتغال ۱۱۰ نفر بصورت مستقیم و همچنین جذب ۷۰ هزار تن محصولات سیب زمینی در فاز اول ساخته خواهد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی