فرماندار شهرستان بهار :لالجین از مهمترین قطب‌های گردشگری استان همدان است.

فرماندار شهرستان بهار: مراسم های هفته لالجین متناسب با نام آن جهانی و بین المللی برگزار شود

🔹در حوزه فروش و تبلیغات و سرمایه گذاری از نظرات افراد نخبه استفاده شود و این جشنواره فرصت خوبی برای معرفی و فروش تولیدات لالجین است.

🔹مالمیر مدیرکل میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی استان : مراسم هفته لالجین هدفمند و با استفاده از تمام توانمندی های این شهر و با ورود بخش خصوصی برگزار میشود و بازخورد اقتصادی را شاهد خواهیم بود.

🔻حجت الاسلام محققی امام جمعه لالجین: با وجود گذشت شش سال از جهانی شدن لالجین برنامه مناسبی برگزار نشده بود و امسال حرکت شورای شهر و شهرداری برای جشنواره مثال زدنی است.

🔹موسوی شهردار و دبیر شهر جهانی سفال: سالروز شهر جهانی لالجین به مدت یک هفته تحت عنوان "هفته لالجین" در قالب برنامه های متنوع با حضور مسؤلین استانی، مهمانان، شهروندان در لالجین برگزار خواهد شد.

🔻جلسه هماهنگی ششمین سالگرد جهانی شدن لالجین با حضور امام جمعه لالجین، فرماندار بهار، مدیرکل میراث فرهنگی استان همدان، بخشدار و شهردار لالجین، جمعی از مسئولین این بخش برگزار شد./ روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهار

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی