فرماندار شهرستان بهار در شورای اداری بخش صالح آباد عنوان کرد: در کنار تمام محدودیتهای مالی، هدف اصلی دولت تامین رفاه و معیشت مردم است.

در این دولت کارهای برزمین مانده بسیاری ظرف مدت ۶ ماه پیگیری و انجام شده است.

🔹موارد و مشکلات ابتدا در کارگروه های تخصصی شهرستان مطرح و مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز از طریق ادارات کل مربوطه در استان تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد.

🔹با توجه به محدودیت منابع همکاری و مشارکت مردم عزیز در انجام امور میتواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند.

روح اله نباتی: نظام مسائل شهرستان تا حدود زیادی شناسایی شده است، با تمام توان و امکانات موجود پیگیر رفع مشکلات مردم هستیم.

🔹دولت آقای رئیسی آبروی خود را خرج کرد تا اقتصاد کشور بخوبی مدیریت شود.

🔹با حضور در جمع مردم میتوان از نزدیک شاهد کاستی ها و نیازها بود و برای رضایتمندی، خدمات مورد نیاز را طبق برنامه ای مدون ارائه نمود.

⏪ امام جمعه صالح آباد: هر خدمتی که در جهت رفع گرفتاری و مشکلات مردم انجام شود ثوابی عظیم از سوی خداوند  متعال منظور خواهد شد.

🔹حجت الاسلام افتخاریان ضمن تقدیر از حضور مسئولین در جمع مردم خاطر نشان کرد: یکی از اقدامات خوب دولت بازدیدهای میدانی فرماندار و مسئولین از شهر ها و روستاها در جهت احصاء مشکلات و پیگیر اقدام از سوی ادارات تا حصول نتیجه است.

  ⏪ بخشدار صالح آباد: با توجه به محرومیت بخش عمده ای از این منطقه ، بخش صالح نیاز به نگاه ویژه مسئولین را دارد.

🔹عبدالملکی: بخش صالح آباد در موقعیت خاصی ( تردد مسافرین و ترانزیت) قرار دارد و این مهم مستلزم تخصیص اعتبار مورد نیاز برای توسعه بخش به ویژه تامین زیرساختها میباشد.

⏪ صبح امروز جلسه شورای اداری بخش صالح آباد با حضور امام جمعه صالح آباد، فرماندار شهرستان بهار، بخشدار و جمعی از مدیران و دهیاران این بخش در محل سالن جلسات بخشداری تشکیل شد.

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی