جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهار به ریاست فرماندار تشکیل شد.

‍ ‍ ‍ 🔴جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهار به ریاست فرماندار و با حضور دبیرهماهنگی شورای مواد مخدر استان و اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
🔹در این جلسه ابتدا وفاجو کارشناس فرمانداری ، رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر و نیز تعدادی از مدیران و کارشناس عضو شورا گزارشی از فعالیتها و اقدامات بعمل آمده در  راستای مبارزه با مواد مخدر ارائه نمودند.
🔹سپس فرماندار بهار ضمن اشاره به مشارکت مردم و دولت در امر مبارزه با مواد مخدر گفت: اعتیاد یک بیماری است و برای مداوا همه افراد جامعه باید مشارکت نمایند چرا که فرد معتاد پس از ترک نباید رها شوند و باید مورد حمایت باشند و بخصوص موضوع اشتغال آنها باید مورد توجه قرار گیرد زیرا هزینه ای که  برای درمان آنها پرداخت می شود، نباید بی ثمر باشد.
 🔹 احسان قنبری خاطر نشان کرد :مردم و مسئولان بایستی با  جدیت نسبت به آگاه سازی و آموزش جوانان و سایر گروههای در معرض خطر اقدام و با تحریک حساسیت اجتماعی و روشن کردن پیامدهای این پدیده شوم برای آنان به مقابله جدی با اعتیاد بپردازند.
 
🔹در ادامه حمزه عبدکوند دبیرهماهنگی شورای مواد مخدر استان بر لزوم سرمایه گذاری در عرصه پیشگیری از سوء مصرف توسط ‏کلیه دستگاهها خصوصاٌ مراکز آموزشی و فرهنگی با هدف مشارکت همه ‏جانبه در امر مبارزه و موضوع اجتماعی کردن تاکید کرد و گفت: ورود خیرین و ‏نیکوکاران در حوزه های مختلف امر مبارزه با موادمخدر و بهره گیری از ‏ظرفیت آنان، ضرورت ورود کلیه مراکز علمی  بمنظور شناسایی این ‏پدیده خانمانسوز ضروری است.
 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی