فرماندار شهرستان بهار : در راستای پیشبرد اهداف، تقسیم وظایف می تواند راهگشا باشد و باید طوری رفتار کنیم که خود مردم، فرهنگ را بسازند

حجت الاسلام محمد علی ارزنده امام جمعه بهاردر شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهار با گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: امام خمینی (ره) به قصد پیاده کردن اسلام ناب محمدی (ص) قیام کرد و همه باید ادامه دهنده ی راه ایشان باشیم.

امام خمینی (ره) یک اسلام‌شناس و فقیه جامع الشرایط بود و می دانست که این مطلب از لحاظ داخلی و بین المللی به چه معنا و مفهومی است.

دشمن با نفوذ فرهنگی درصدد محک زدن مردم و مسئولین است و اگر در مقابل اقدامات دشمن، عکس العملی نداشته باشیم این هجمه ادامه می‌یابد و قبح شکنی صورت می گیرد.

نباید برای حفظ مسئولیتی که داریم و به بهانه‌های مختلف مسامحه کنیم و دفاع از انقلاب به خاطر عاقبت به خیری است و اگر مسامحه کنیم خودمان در دام جریان خواهیم افتاد، زیرا بر سر آنچه کشت کرده‌ایم خواهیم نشست.

من اهل مسامحه نیستم و اگر کسی بر خلاف نظام و اسلام حرکت کند در مقابلش می ایستم، چون پشتیبانی از ولایت، رعایت حجاب و مقابله با فساد از سفارشات شهدا بوده است.

در ادامه روح اله نباتی فرماندار بهار گفت: طبق آیین‌نامه شورای فرهنگ عمومی، شناخت و اطلاع از وضع فرهنگ عمومی، اطلاع و ارتقای فرهنگ عمومی و نظارت و پیگیری مصوبات شورای عالی فرهنگی از وظایف این شورا است که با انجام درست وظایف، اتفاقات خوبی در حیطه ی فرهنگ عمومی رخ خواهد داد.

پس از انقلاب، نظام اسلامی و به تبع آن دولت و جامعه اسلامی تشکیل شده تا زمینه ی تمدن نوین اسلامی ایجاد شود و همچنین در جلسات شورای فرهنگ عمومی علاوه بر موضوعات مصداقی، نباید از انجام وظیفه اصلی و قانونی خود غافل شویم.

پیش‌بینی و رصد موضوعات یکی از وظایف اساسی است تا در زمان مواجهه با بحران فرهنگی ، اجتماعی بتوانیم درست عمل کنیم.

در راستای پیشبرد اهداف، تقسیم وظایف می تواند راهگشا باشد و باید طوری رفتار کنیم که خود مردم، فرهنگ را بسازند و دستوری برخورد نشود؛ گرچه اقدامات دستگاه قضا و نیروهای امنیتی مطابق قانون، صورت می‌گیرد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی