فرماندار شهرستان بهار همزمان با هفته ارتباطات ، در پنجمین نشست با اصحاب رسانه استانی و شهرستان بهار: طرح اقتصادی در حال اجرا قطعا به نفع مردم و نظام است و نویدبخش آینده‌ای روشن برای همگان خواهد بود.

🔴 فرایند اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها بهره مندی مردم از امکانات و خدمات خواهد بود.

            

🔹در حوزه های تکنولوژی، پزشکی، نظامی به خوکفایی رسیده ایم، اما لازم است نقص‌های حوزه اقتصادی اصلاح شود.

🔹 فرماندار بهار: جاده گردشگری (ینگجه و بهار) با امکانات شهرستان و کاری جهادی آغاز شده که نیازمند خیرینی با ماشین آلات راه سازی برای پشبرد این پروژه هستیم.

🔹 ارتقاء شهرستان در حوزه‌های گردشگری و سرمایه گذاری با برگزاری جشنواره عکس «آلما» در حوزه‌های فرهنگی، گردشگری، اقتصادی و کشاورزی به ثمر خواهد نشست.

⏪ پنجمین نشست فرماندار بهار با خبرنگاران در محل فرمانداری تشکیل گردید.

🔹در این نشست که با حضور فرماندار بهار، مدیر خانه مطبوعات استان ،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خبرنگاران استانی و شهرستان تشکیل گردید، خبرنگاران به بیان برخی مشکلات و پیشنهادات در حوزه خبر و اطلاع رسانی پرداختند.

🔹تعامل مدیران ادارات با خبرنگاران ،بیمه بازنشستگی، ارائه تسهیلات بانکی، تامین بخشی از هزینه های خبری، تشکیل مجمع خبرنگاران ، اشتراک نشریات و تور رسانه ای از جمله مواردی بود که در این نشست مطرح گردید.

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی