فرماندار شهرستان بهار در دیدار با رؤسای شوراهای اسلامی شهر های شهرستان: شورای های اسلامی شهر، با حساسیت و دقت لازم، بیش از گذشته، پیگیر مطالبات باشند

بخش مهمی از درخواستهای شورای های اسلامی بررسی و رفع مشکلات عموم مردم است، توجه به منافع عمومی نشان از تعهد شوراها در خدمت رسانی به مردم دارد.

🔹فرماندار شهرستان بهار : در جهت رصد و احصاء مشکلات شهرها و روستاها باز هم جلسات فصلی برگزار خواهد شد تا برنامه های قابل اجرا بر اساس موارد اعلام شده در دستور کار قرار گیرد.

🔹روح اله نباتی : تمام مطالبات مردم از شهرداری ها باید توسط شوراهای اسلامی رصد و تا حصول نتیجه پیگیری شود.

⏪ظهر امروز جلسه بررسی نیازها و مشکلات شوراهای اسلامی شهر ها به ریاست فرماندار و با حضور رؤسای شوراهای اسلامی شهرهای بهار،لالجین،صالح آباد،مهاجران و نماینده استان در شورای عالی کشور در فرمانداری تشکیل گردید.

🔹دعوت از شوراها برای شرکت در جلسات رسمی شهرستان، همکاری و تعامل همه جانبه دستگاه های اجرایی، حمایت حقوقی از تصمیمات و مصوبات شورا ، همکاری دستگاه های مرتبط برای صدور مجوز سند و پروانه کسب، پاسخگویی به موقع و قانونی مسئولین ادارات به درخواست های شوراها و رفع محدودیت مکاتبات شوراها با دستگاه های استانی و بالادستی از مهمترین موارد مطروحه در این جلسه بود.

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی