فرماندار شهرستان بهار گفت: کتاب بهانه‌ای برای دورهمی اهالی اندیشه است

 
🔹 فرماندار شهرستان بهار در جشن پنجاه سالگی کتابخانه شهید باهنر بهار گفت:جنس کتاب، جلسات را متمایز می‌کند. با حضور اعضای قدیمی و پیشکسوت اعضای کتابخانه عمومی و کتابداران این مجموعه گردهمایی دلن نشینی به وجود امده است. بنابراین باید به سهم خودم تقدیر و تشکر کنم.
🔹قنبری افزود: شهرستان و شهر عالم خیز و عالم پرور بهار در حوزه کتاب و کتابخوانی جایگاه ویژه‌ای دارد و همین ویژگی آن را متمایز می‌کنند.
🔹در ادامه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان گفت : کتابخانه ها به ویژه کتابخانه های عمومی به عنوان مراکز دانشی و اجتماعی برای تبادل اندیشه هستند و کتابخانه های عمومی در حال حاضر تنها مکان امانت منابع اطلاعاتی نیست که کتابی داده و گرفته شود، بلکه مکانی برای تبادل تجربیات است.
🔹عاطفه زارعی اظهار کرد: از صاحبان اندیشه دعوت میکنیم تا تجربیات خود را در کتابخانه ها به اشتراک بگذارند، در طی این سالها نیز شاهد رفتار بسیاری از کتابداران در تغییر سبک رفتاری، تعالی اندیشه، و حتی تغییرات در زندگی افراد ایجاد شد.
 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی